fbpx

Wszystkie osoby, które zetknęły się z Księgą Życia podkreślają niesamowite emocje jakie towarzyszyły im na kolejnych etapach realizacji projektu.
Poznaj oryginalne, pełne wzruszeń komentarze naszych Bohaterów i ich bliskich (tytuły Redakcja KŻ).

To był trafiony pomysł! Przez te kilka tygodni tworzenia Księgi Życia nasza Mama zmieniła się nie do poznania! Znów pojawił się ten zapomniany już błysk w oku, a każde spotkanie z dziennikarką p. Magdą było bardzo emocjonujące. A teraz ja zwlekam trochę z rozpoczęciem czytania, bo to takie miłe oczekiwanie. Dziękuję.

Maria, lat 48
Maria, lat 48

Nie pamiętałem już, że tyle się zdarzyło.

Nie potrafiłbym tego sam tak dobrze opowiedzieć. Księga Życia to historia chłopca, męża, ojca i dziadka. To moja historia.

Henryk, lat 69

Nasza kochana Babcia od jakiegoś czasu skrywała słodką tajemnicę. Od czasu do czasu wspominała jedynie, że szykuje dla nas wspaniałą niespodziankę. I tak w naszym domu pojawiła się Księga życia. Czytaliśmy ją z zapartym tchem.

Julia, lat 30
Poznaj wrażenia naszych bohaterów
Księga Życia na nowo zapaliła te iskierki w oczach Mamy

Księga Życia na nowo zapaliła te iskierki w oczach Mamy

Zakochałam się w tym pomyśle od pierwszej chwili! Mama zawsze lubiła opowiadać swoje historie, a nie zawsze był czas żeby ich wysłuchać. Ostatnio w ogóle jest co raz mniej czasu na wszystko… A przecież to opowieści bezcenne. Ich nie da się odtworzyć. Są tylko w Jej głowie w Jej pamięci! Nie mogliśmy nie skorzystać z takiej szansy. Przemiła Pani Magda, zawsze przychodziła na spotkania bardzo punktualnie! Zawsze uśmiechnięta taktowna i tak cudownie słuchająca w skupieniu

Tworzenie Księgi Życia to był wspaniały czas pełen emocji!

Tworzenie Księgi Życia to był wspaniały czas pełen emocji!

Emocje towarzyszyły nam od samego początku – kiedy wręczyłem Ojcu wasz Certyfikat (na stworzenie Księgi Życia) w pierwszej chwili nie wiedział o co chodzi. Kiedy wyjaśniłem, że chcielibyśmy żeby z pomocą profesjonalnego autora spisał historię swojego życia dla nas, osunął się na fotel i schował twarz w dłonie. Przez chwilę przestraszyłem się, że z jakiegoś powodu mogło go to urazić, ale gdy podniósł wzrok wyraźnie widać było szczęście, wdzięczność ale i pytanie w jego oczach.

Rozpocznij przygodę z Księgą Życia